loading...

سایت فرهنگی مذهبی نوید ۳۱۳

بسم الله الرحمن الرحیم مستند فرقه های سری به تهیه کنندگی اسماعیل حاج حیدری به سفارش معاونت سیما در سال 1389 در 13 قسمت تهیه شده است که زمان قسمت اول 60 دقیقه و 12زمان  قسمت بعدی حدوداً 40 دقی

آخرین ارسال های انجمن
Admin بازدید : 2208 پنجشنبه 24 مرداد 1392 نظرات (0)

بسم الله الرحمن الرحیم


مستند فرقه های سری به تهیه کنندگی اسماعیل حاج حیدری به سفارش معاونت سیما در سال 1389 در 13 قسمت تهیه شده است که زمان قسمت اول 60 دقیقه و 12زمان  قسمت بعدی حدوداً 40 دقیقه می باشد. موضوع این مجموعه مستند بررسی و تحلیل فرقه های سری می باشد .

 

از اهداف این  برنامه آشنایی مردم با نحوه شکل گیری وقدرت یافتن شبکه انجمن های سری ،افشاء واقعیت های پشت پرده این انجمن ها و آشنایی با نمادها و نشانه های مشترک بین این جوامع است چرا که بسیاری از افراد هنوز از مفاهیم و نمادهای ونشانه های شیطانی بعضی از این جریانها اطلاعی ندارند.

به این منظور در طول قسمت های مختلف تاریخچه شکل گیری فرقه های سری از مصر و یونان باستان ، قرون وسطی ، رنسانس، ... تا شکل گیری فرقه های امروزی مورد بررسی قرار گرفته است .  نام برخی از انجمن های سری که مورد بررسی قرار گرفته از این قرار است ؛ شوالیه های معبد ، شوالیه های مالت ، کابالا ، فراماسونری ، شیطان گرایی ، انجمن جمجمه و استخوان ، بیلدربرگ و ... که البته تحلیل این انجمن ها با رویکرد سیاسی مذهبی صورت پذیرفته است .

ساختار برنامه مستند ترکیبی نریشن محور بدون مجری ست. که دربرنامه کارشناسان مختلفی در حوزه های موسیقی ، رسانه ، ادیان و عرفان ، باستان شناسی ، نماد شناسی ، اسطوره شناسی ، تاریخ ، سیاست به بحث و نظر پرداخته اند .علاوه برمصاحبه با کارشناسان داخلی ، کارشناسان  مختلفی از کشورهای گوناگون به زبانهای انگلیسی ، عربی ، ترکی ، ایتالیایی و ... به بحث کارشناسی درباره  این موضوعات پرداخته اند. در واقع می توان گفت که در این برنامه با 107 کارشناس خارجی مصاحبه شده است که از میان آنها  27 کارشناس خارجی به 4 زبان انتخاب شده و در برنامه گنجانده شده اند.

ساخت این مجموعه سه سال زمان برده که تامین محتوا تامین کارشناس و تصاویر آرشیوی  برای این مجموعه یکی از مشکلات تولید این سریال مستند بوده است . لازم به ذکر است صدا گذار برنامه خانم سپیده قناتی صداگذار پروژه های سینمایی و سریال کیف انگلیسی می باشد. همچنین نریتور برنامه آقای داوود نماینده است. آهنگساز برنامه آقای مسعود سخاوت دوست آهنگساز فیلم های سینمایی مختلفی همچون فیلم بدرود بغداد (نماینده ایران برای حضور در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان اسکار) است. زمان کلی برنامه حدود 480 دقیقه می باشد.

برخی از منابع برنامه ها:
قرآن كريم و تفاسير متعدد شيعي و اسلامي
زرسالاران يهودي و پارسي - عبدالله شهبازي
تاريخ جمعيت هاي سري و جنبشهاي تخريبي - محمدعبدالله عنان
عرفان - سید جمال الدین آشتیانی
تاریخ جادوگری - ایرج گلسرخی
اسطوره ها جان می گیرند - ﻣﺆسسه پژوهشی حنیف
تاريخ ناگفته و پنهان آمريكا - موسسه موعود
اسطوره هاي صهيونيستي در سينما – موسسه موعود و مركز پژوهش هاي سيما
پروتستانتيسم، پيوريتانيسم و مسيحيت صهيونيستي - موسسه موعود
عصر ظهور - علامه علي كوراني
مباني فراماسونري- هارون يحيي
فراماسونري جهاني - هارون يحيي
فراماسونري در ايران- موسسه مطالعات و پژوهش هاي سياسي
جودائيكا، آمريكانا، زوهر، تلمود، كتاب مقدس و تفاسير آن
راز داوينچي - دن براون
فرشتگان وشياطين - دن براون
فرهنگ نگاره اي نماد ها در هنر شرق و غرب - جيمز هال
اساطير مصر - ژ. ويو
راز اعداد - آنه ماري شيمل

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/phoca_thumb_l_ferghe%206.4.jpg

دانلود تیراژ پایانی


دانلود  قسمت اول:
فرقه های سری

 

در طي تاريخ، از چند هزار سال پيش تا كنون، انجمن‌ها و فرقه‌هاي سرّيِ بسياري به وجود آمده‌اند.انجمن‌هاي سرّي، گروهي از افراد هستند كه با اهداف مختلفِ مذهبي، سياسي، اجتماعي، علمي و اقتصادي شكل مي‌گيرند.فرقه‌های زیادی وجود دارند که ادعا می‌کنند انسان با گذشت زمان، از اصول بنیادین خود فاصله گرفته است و به همین دلیل، هدفِ خود را بازگشت به سنت‌های اولیه و احیای اصول دیرینه می‌دانند. به تعبیر خودشان، در پی احیای نظام و مناسک دیرینه‌ی‌‌ خود هستند.


یکی دیگر از دلایل شکل‌گیری این فرقه‌ها، ادعای داشتن رابطه‌ای عمیق‌تر، پیوسته‌تر و صمیمی‌تر با امور مقدس است.برای عموم فرقه‌های سرّی، می‌توان ویژگی‌های مشترکی را برشمرد.عضویت افراد در فرقه‌ها، عموماً به صورت اختیاری است؛ چرا که اعضای فرقه، متعهد به رازداری‌اند و لازمه‌ی این رازداری پرهیز از اجبار یا فشار بیرونی است.
فرقه‌های سرّی، برای نیل به اهدافشان، از رفتارها و مراسم نامتعارف و کمتر شناخته‌شده‌ای همچون جادوگری، کیمیاگری، جن‌گیری یا احضار ارواح، استفاده می‌کنند.
بعضي از انجمن‌هاي سرّي، به دلیل تهديداتی كه براي عمومِ مردم دارند، به انجمن‌هاي خطرناك تعبير مي‌شوند. اکثر اين انجمن‌ها، پیرامونِ موضوعاتِ مذهبي و سياسي فعالیت می‌کنند.
افراط و انحراف بعضی از این فرقه‌ها، در تجربه‌یِ امورِ معنوی، گاهی نتایجی چون قتل‌عام، نسل‌کشی و حتی خودکشی دسته‌جمعی را به دنبال داشته است.
برای مثال، جیم جونز، رهبرِ مذهبیِ کلیسایی در شهر سان‌فرانسیسکو، پیروانش را مجبور کرد تا دست به یک خودکشی دسته‌جمعی بزنند. در 17 نوامبر 1978، 909 نفر مجبور به خوردن سم شدند و به این ترتیب، بزرگترین خودکشیِ دستهجمعیِ تاریخِ بشریت رقم خورد.

دانلود فیلم قسمت اول (پارت اول) حجم 42.75 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

دانلود فیلم قسمت اول (پارت دوم) حجم 47.35 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

 

دانلود قسمت اول مستند فرقه های سری با کیفیت بالا حجم 195 مگابایت: Direct Link1 

لینک کمکی: SolidFiles * PutLocker  * RapidShare * HotFile * 4Shared * HipFileTurboBit * Uploaded   *UptoBox * BitShare* * MediaFire

 


دانلود  قسمت دوم:
خاستگاه فرقه های سری در دوران باستان

 

بعضي از فرقههاي سرّی، با داير نمودن شُعَبات مختلف، سعي ميكنند فرقه ي خود را گسترش دهند و چنان قدرت ميگيرند كه از مرز شهر و كشورِ خود فراتر رفته و جهاني ميشوند.، آنها مراكزي را تحتِ پوششِ فرقهي خود داير ميكنند تا به امور خيريه بپردازند. در اين مرحله است كه فرقه برخي نمادها و نشانههاي سرّيِ خود را فاش ميكند. فراماسونري مهمترين و معروفترين شبكه ي بسيار سرّيِ جهاني است كه با فرقه ها و گروههاي زيادي متحد شده است.
در این فرقه، مراسمي براي عضو جديد برگزار ميشود كه در آن مراسم، شخص، به صورتِ نمادين، دوباره متولد ميشود.
ريشه و خاستگاه شكلگيري فراماسونري به تمدن های باستانی خصوصا مصرِ باستان برميگرددمصر، يكي از كشورهاي بسيار معروفِ جهانِ باستان بود كه تمدني بزرگ و حكومتهايي مقتدر داشت. مصريان، از مراحلِ مختلفِ اديانِ ابتدايي گذر كردند و به خدايان محلّي روي آوردند كه معمولاً به شكل حيوانات اهلي و وحشي بودند و پرستشِ فرعونها و خدايانِ اساطيري نيز در بین آنان معمول بود.مهمترین حامیانِ رژیمِ فرعون، طبقه ي کاهنان، يا همان ساحران، بودند
کاهنان انجمنی سرّی تشکیل داده بودند و از قوانین و مراسمِ خاصی پیروی میکردند. آنان از صمیمِ قلب، سوگند یاد میکردند که تعلیمات را از بقیه ي مردم، مخفي نگه دارند. کاهنان، در حفظِ اسرار، به قدری دقت به خرج میدادند که ما از شعائر و معتقداتِ آنان، کمتر اثری در دست داریم؛ به طوری که دیگران هم هراس داشتند كه درباره ي این اسرار، خبری گزارش دهند.

دانلود فیلم قسمت دوم (پارت اول) حجم 62.36 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

دانلود فیلم قسمت دوم (پارت دوم) حجم 68.09 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

 دانلود قسمت دوم مستند فرقه های سری، حجم 170MB با کیفیت بالا: Direct Link

لینک کمکی:   RapidshareHotfileBitshareBayfilesUptoboxMediaFire * Hipfile

 


دانلود  قسمت سوم:
فرقه های سری  از مصر باستان تا فراماسونری (بخش اول)

 

در عقایدِ جادويي مصرِ باستان، این اعتقاد وجود داشت که جادوگر، با دانستنِ نامِ اعظمِ یک فرد یا حداقل، با در اختيار داشتنِ وسايلش، می‌تواند بر او مسلط شود و حتي نفرین‌ها و شرارت‌هایی را بر ضدّ او عملی سازد.


کاهنان نه تنها بر فرعون مسلط بودند، بلکه با استفاده از مراسمِ جادوگری و کشفِ نامِ اعظمِ خدايان، بر خدا هم مسلط می‌شدند. کاهنان مصری، علومِ سرّیِ خود را از متونی دریافت مي‌كردند که این متونِ  آلود، گرچه نویسندگانِ انسانی داشت، ولی منسوبِ به خدایی اسطوره‌ای، به نام هِرمیس تریس مِجیستوس بود. تعليماتِ منتسب به هرمس، بعدها مكتب هرمتسيسم را بنيان گذاشت. يكي از افرادي كه تحتِ تأثيرِ اين متون قرار گرفت و خود نيز، بعدها، بر بسياري از فرقه‌ها تأثير گذاشت، فيثاغورث بود.


فیثاغورث، تعاليمِ خود را به واسطه‌ي اشكال و رموز و تعلیماتِ هندسی، که در مصر کسب کرده بود، آغاز کرد. به اعتقادِ فیثاغورث، اعداد از همه‌ي موجودات قدیمی‌تر و در نتیجه، از آن‌ها قدرتمندتر هستند.  آن‌ها در مورد اشكالِ هندسي نيز چنين نظرياتي داشتند. مثلاً نمادهایِ هندسیِ عدد 5، در نظرِ آن‌ها، ستاره‌ي پنج‌پر و پنج‌ضلعی بود.ستاره‌اي كه امروزه در بين رمال‌ها، جادوگران و انواع گروه‌هاي سرّي و حتي فرقه‌هاي مُشرك رواج يافته است.


در معابد و نشانه‌هاي فراماسون ها بسيار رواج دارد. نماد اصليِ فراماسون‌ها پرگار و گونياست و اين موضوع، نشان‌دهنده‌ي علاقه‌ي آن‌ها به معماري، هندسه و فيثاغورث است؛ چرا كه در تئوریِ فیثاغورث، گونیا، سمبلِ مثلثِ قائم‌الزاویه محسوب مي‌شود. در قضيه‌ي فيثاغورث، ما با مثلثي مواجه هستيم كه اضلاعِ آن، از 3 عدد متواليِ 3، 4 و 5 تشكيل شده‌اند. با انطباقِ اين اعداد با اضلاعِ مثلث، اين گونه نتيجه گرفته مي‌شود كه عدد 3، مذكر و ضلعِ قائمه‌ي مثلث؛ عددِ 4، مؤنث و ضلعِ افقي مثلث؛ و عددِ 5، مذكر و وَتَر مثلث است. به تعبيري ديگر، اين مثلث همان تثليث خدايانِ مصري، يعني ازيريس پدر، آيزيس مادر و پسرشان هوروس است.

دانلود فیلم قسمت سوم (پارت اول) حجم 53.30 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

دانلود فیلم قسمت سوم (پارت دوم) حجم 57.30 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

  دانلود قسمت سوم مستند فرقه های سری،حجم 161MB با کیفیت بالا: Direct Link 1 

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * Uptobox * MediaFire * Hipfile

 


دانلود قسمت چهارم:
فرقه های سری  از مصر باستان تا فراماسونری (بخش دوم)

 

فراماسون‌ها، از نظر اعتقادي، اشتراكات زيادي با مصريان دارند. فراماسون‌ها، به خلقت موجودات، از عدم و نيستي، اعتقاد ندارند و به فرضيه‌ي داروين، در مورد وجود ابديِ ماده، معتقدند. آن‌ها نظريه‌ي خلقِ ماده از عدم را، كه در اديان توحيدي مطرح مي‌شود، قبول ندارند. در تشابهِ فكري مصریان با فراماسون‌ها می توان به این نکته اشاره کرد که مصریان معتقد بودند که ماده همواره موجود بوده است. برای آن‌ها، این طرز فکر، که خداوند چیزی را از نیستیِ مطلق خلق کند، غیرمنطقی می‌نمود. .
میان  پيكره‌ي جورج واشنگتن، اولين رئيس‌جمهور فراماسون آمريكا، ومجسمه‌ي باستانيِ خدايِ زئوس، كه در معبد پانتئون نشسته است شباهتی وجود دارد: يك دستِ او به سمتِ بالا و دستِ ديگرش به سمتِ پايين قرار گرفته است.اين حالت دستان، در 3 شاهکارِ مشهور و رمزآلودِ لئوناردو داوینچی نيز دیده می‌شود: شامِ آخر، نیایش مجوسان و یحیای تعمید‌دهنده.
مطمئناً شباهت بُتِ شیطان‌پرستان با پیکره‌ي جورج واشنگتن و نقاشي معروفِ داوینچی، فقط ظاهری نيست و از نظر اعتقادي، اشتراكاتي بين آن‌ها وجود دارد و نشانگر این است گرايش‌هاي مشركانه، توسطِ گروهي سرّي، در طي تاريخ و توسط گروه‌هاي مختلف، سينه به سينه، منتقل شده و به عصر امروز رسيده است.
حتی امروزه، نماد هرم، به دليلِ تداومِ نفوذ و تسلطِ عقایدِ فراماسون‌ها ، در عموم كشورهاي جهان، پراكنده شده است: از موزه لوورِ فرانسه و لاس‌وگاسِ آمريكا گرفته تا دُبي.آیین‌های وارد شدن اعضا در فراماسونري، شبيه آيين‌هاي وارد شدن در جامعه‌ي كاهنانِ مصرِ باستان است. اين مراسم، در ارتباط با مرگ و رستاخيز اوزيريس است و در آن، اعضا از نظرِ روحي مي‌ميرند و دوباره، به عنوانِ انسان‌هايي جديد، متولد مي‌شوند. آن‌ها، با اين كار، زندگيِ گذشته‌ي خود را كنار مي‌گذارند. حتی امروزه نيز، این مراسمِ خاص، به همان شیوه، تکرار می‌شود.

دانلود فیلم قسمت چهارم (پارت اول) حجم 47.70 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

SolidFiles

دانلود فیلم قسمت چهارم (پارت دوم) حجم 53.07 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

SolidFiles

  دانلود قسمت چهارم مستند فرقه های سری، 163MB با کیفیت بالا: Direct Link 

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * Uptobox * MediaFire * Hipfile

 


دانلود  قسمت پنجم:
فرقه های سری و  معبد حضرت سلیمان

 

در اسطوره‌های مصر باستان، آيزيس، همسرِ بيوه‌ي اوزيريس بود كه از او به عنوانِ الهه ی مادر ياد مي‌شد.در بين فراماسونها، آيزيس، به عنوان مادر همه‌ي فراماسونها شناخته مي‌شود. آنها اصطلاح رايجي بين خود دارند به نامِ «پسرِ زنِ بيوه»، كه اشاره به هوروس، پسر آیزیس، دارد. آنها خود را جانشينانِ هوروس و فرزندانِ زنِ بيوه معرفي مي‌كنند. منظور از فرزندانِ زنِ بیوه، ماسون ها هستند.
بعضي از كارشناسان، مجسمه‌ي آزاديِ آمريكا را نمادِ آيزيس يا زنِ بيوه مي‌دانند.
اينكه فراماسون‌ها، در اين دنيا، خود را به جانشيني هوروس، فرزند آيزيس، منتسب مي‌كنند، بسيار به فرعونيان مصرِ باستان شباهت دارد؛
برخی از کارشناسان مذهبی معتقدند كه ترجمه‌ي كلمه‌ي فراماسونری و ريشه‌ي تاريخي آن، كه به «بنّايان آزاد» تعبير مي‌شود، در واقع، همان «جن‌بنّاهاي آزادِ» معبدِ سليمان است. البته خودِ فراماسون‌ها، امروزه، سازنده‌ي معبدِ سليمان را پدر خود و بنيان‌گذار فراماسونري مي‌دانند.
در بين فراماسونها و مخصوصاً يهودي‌ها، شخص ديگري نيز به عنوان پسرِ زنِ بيوه شناخته مي‌شود. نام اين فرد «حيرام» است كه در تورات از او به عنوان پسرِ زنِ بيوه نام برده شده است.

دانلود فیلم قسمت پنجم (پارت اول) حجم 29.50 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

دانلود فیلم قسمت پنجم (پارت دوم) حجم 30.54 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

PutLocker

RapidShare

HotFile

HipFile

SolidFiles

4Shared

4Shared

  دانلود قسمت پنجم مستند فرقه های سری، حجم 179MB با کیفیت بالا: Direct Link 

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * UptoboxMediaFire * Hipfile

 


 دانلود  قسمت ششم:
شوالیه های معبد

حدودِ هزار سال از جنگهاي صليبي می‌گذرد؛ جنگهايي كه ميانِ مسیحیانِ کاتولیک و ارتدکس با مسلمانانِ تُرک و عرب رخ داد، این درگیری ها حدود 200 سال به درازا كشيد. اين جنگهاي وحشيانه را چه كساني به راه انداختند و در پي چه بودند؟
بیت المقدس برای یهودیان مکان مقدسی به شمار می‌رود، چون همان جايي است که بر اساس تورات، ابراهیم قصد داشت در آنجا، اسماعیل را قربانی کند. این مکان، برای مسیحیان نیز بسیار مقدس است، چون جایی است که در آن مسیح به صلیب کشیده شد. از سویی دیگر، مسلمانان نیز این مکان را مقدس می‌دانند، چون محلی است که محمد مصطفی (صلوات الله علیه) از آنجا به معراج رفته است. دلیلی که در طول تاریخ، باعثِ ایجادِ اختلاف و بروز جنگ میان این 3 دینِ آسمانی شده است، اختلاف دیدگاه در مورد مکانی است که یهودیان آن را معبدِ سلیمان می نامند.
«شان مارتین» نویسنده کتابِ "شوالیه های معبد، تاریخ و افسانه ها" در این باره معتقد است: بسیاری از شرکتکنندگان، در جنگِ صلیبی اول، در واقع جنایتکاران بودند. آنها میدانستند که اگر در جنگ شرکت کنند و به بیتالمقدس برسند، مجازاتشان بخشیده خواهد شد.
نجیبزاده‌ی ثروتمندی از منطقه‌ی شامپینِ فرانسه، به نامِ «هیود پایه» پيشنهاد داد كه 9 نفر از اعضای خانوادهاش، براي حمايت از زائران مسيحي، در سرزمينِ مقدس مستقر شوند.
استقرار آنها در كنارِ معبدِ سليمان، باعث شد كه به شواليههاي معبد معروف شوند.
نشانه هايي از فعاليتِ سرّيِ آنها وجود دارد.
در روز جمعه، مورخ 13 اكتبر 1307، به مقرهاي اصليِ شواليه‌هاي معبد در سرتاسر فرانسه حمله شد و نظاميان فرانسوي، تعداد زيادي از شواليه‌ها را دستگير كردند.
سرانجام، سرنوشتِ آنها به دستِ گروهِ تفتيشِ عقايد افتاد كه شاملِ يك گروه بازپرسي و روحانيون مجربي بودند كه تحتِ حمايتِ پاپ به خدمتِ پادشاهانِ اروپا درمي‌آمدند.

دانلود فیلم قسمت ششم (پارت اول) حجم 44.00 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود فیلم قسمت ششم (پارت دوم) حجم 49.45 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

 دانلود قسمت ششم مستند فرقه های سری، حجم 178MB با کیفیت بالا: Direct Link

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * UptoboxTurbobit * MediaFire * Hipfile

 


دانلود  قسمت هفتم:
شوالیه های مالت

 

شاخه فراماسونری گیلد(Masonic Guilds)، در قرن نوزدهم به انجمن شوالیه های معبد پیوست .در فیلم فرقه به کارگردانی شلدن لتیج که رابطه شوالیه های معبد را با فرقه ای امروزی متاثر از فراماسونری نشان می دهد، چارلز لیوایلنت شوالیه فنلاندی کشفیات خود را راجع به بیت المقدس در کتاب"فازار" نگاشته که باعث شکل گیری فرقه ای با ترکیبی از اعتقادات اسلام مسیحیت و یهودی شده است . عمومِ مردم بیشتر با قبه الصخره آشنا هستند تا مسجدالاقصی .در فیلم گنجینه‌ی ملی،سازنده مدعیست که گنجینه را از اروپا خارج کردند و انجمنی به نام فراماسونری تأسیس کردند و در فیلمِ ضدمسیحیِ رازِ داوینچی، عنوان می‌شود که در زیرِ معبدِ سلیمان، اَسراری مخفی وجود دارد.حتی امروزه هم این گروه، برخلاف تصور مردم، حتي با نشانه‌اي مانند نشانه‌ی شواليه‌هاي معبد، سازمانی بسیار قدرتمند و جهاني تشكيل داده‌است. كوكلاس كلان‌ها، گروهي از شواليه‌هاي نژادپرست بودند كه در اوايلِ قرنِ 19 شكل گرفته و به اعدام و ترورِ سياه‌پوستان مي‌پرداختند. البته اين نوع ديدگاه، مخالفانِ زيادي دارد، مخصوصاٌ مذهبيون مسيحي كه وجودِ اين فرقه را کاملاً انكار مي‌كنند.علي‌رغم مبارزه‌ی كليساي كاتوليك، براي عدم پخش كتابِ «راز داوينچي»، اين كتاب در تمام جهان منتشرو فيلمي نيز با همين عنوان، با حضورِ هنرپيشه‌هاي مطرح، ساخته و پخش شد.
در قسمتِ بعد، با بررسيِ كابالا، به اين اشتراكات پي خواهيم برد.

دانلود فیلم قسمت هفتم (پارت اول) حجم 31.75 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود فیلم قسمت هفتم (پارت دوم) حجم 82.90 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

  دانلود قسمت هفتم مستند فرقه های سری، حجم 193MB با کیفیت بالا: Direct Link

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * Uptobox * Turbobit * MediaFire * Hipfile

 


دانلود  قسمت هشتم:
کابالا (بخش اول)

 

پس از فتح اورشلیم توسط مسیحیان،عاملان جنگهای صلیبی به بهانه برقراری امنیت در کنار معبد سلیمان ساکن و به شوالیه های معبد سلیمان معروف شدند.آنها محبوب پاپ و پادشاه بودند اما زمانیکه عقایدشان توسط الواح و دستنوشته های باستانی تغییر کرد حکم دستگیری و اعدامشان توسط پاپ وپادشاه صادر شد . در اواخر قرن 19 چارلز ویلسون طی پژوهشهای خود فهمید که شوالیه ها به دنبال دستنوشته های اسرارآمیز یهودیت و مصر باستان بودند.
این فرقه به اجرای جادوگری پرداختند که "کابالا" یا "قبالا" بوده است . کابالا در اصطلاح به معنای«سنت شفاهی تفسیر تورات» است . تصوف یهودی 3مرحله مرکابه، حسیدیسم و کابالا را پشت سر گذاشته است. که آخری شاخصه عرفان یهودی است. عرفان مرکابه از حدود قرن اول یا دوم میلادی آغاز شد که طبق آن عارف پس از طی مراحلی در یک عروج به مشاهده ارابه حامل عرش الهی نائل می شود. یهودیت در این دوره به مادی گرایی افراطی، حروف گرایی و عددگرایی دچار شد. که در فیلمهای پی(π) و اسرار حروف به وضوح مشخص است. پس از آن در قرون وسطی عرفان زاهدانه ای معروف به حسیدی گری با رواج افسانه خلق موجودی زنده به اسم گولم پدیدار شد. که براساس این افسانه فیلم های زیادی همچون صامت گولم اثر پل واگنر، او چگونه به دنیا آمد اثر گوس،فراتر از بتمن، عروسک قاتل و 9 ساخته شده است. مرحله سوم، کابالاست که پیروان آن معتقدند با خواص اعداد و جادوی کابالا میتوان به رازهای نهفته جهان و خود پی برد. کابالا ریشه در الحاد و بت پرستی قبل از تورات و خواستگاهی خارج از یهودیت دارد. درکتاب تاریخ جادوگری آمده است که کابالیست ها از متون قدیمی تنها چیزهایی را که میخواستند کشف کنند میخواندند. فیبرالیوت مورخ یهودی معتقد است که کابالا از مصر باستان آمده است. تعالیم جادوگری و سحر رایج در زمان حضرت سلیمان به عرفان یهود نیز نفود کرد و آن را آلوده نمود.

دانلود فیلم قسمت هشتم (پارت اول) حجم 29.65 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود فیلم قسمت هشتم (پارت دوم) حجم 30.58 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

   دانلود قسمت هشتم مستند فرقه های سری، حجم 174MB با کیفیت بالا: Direct Link

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * Uptobox * Turbobit * MediaFire * Hipfile

 


 دانلود  قسمت نهم:
کابالا (بخش دوم)

تئودوریناخ، مورخ یهودی، از کابالا به دلیل ارتباط با جادوگری«سمی بی سر و صدا» یاد میکند.
کابالیست ها در رواج جادوگری در اروپا و خاورمیانه در اواخر قرون وسطی نقشی مهم داشتند. آنها به 2جادوی سفید که برای رسیدن به اهداف مثبت و جادوی سیاه که برای اهداف و منافع مشخصی استفاده میشود معتقد بودند.حتی در بعضی از مکتوبات مقدس یهود از بعضی ابزار جادوگری همچون ترافیم که با آن میتوان به جهان فرامادی متوسل شد نام برده شده است. ایفاد روش دیگری برای ارتباط با غیب بوده است. کاهنِ بزرگ ردایی بر دوش می افکند و کمربندی مزین به گلدوزی های طلایی می بست که این جامه ایفاد نام داشت، همچنین سینه بندی مربعی از اوریم و ترمیم با 12قطعه جواهر در برمیکرد که یهوه به وسیله آن با او سخن میگفت. تاج های پادشاهان و سیاستمداران اشرافی در واقع همان ایفاد است که برای ارتباط با ارواح ساخته شده است.
علاوه بر جادوگری طرق مختلف مراقبه نیز از دیگر راههای رسیدن به اهداف معنوی کابالیستهاست که آن هم با جادو پیوند یافت. فیلم هری پاتر شاخص ترین اثر قبالایی است چرا که انتقال جادو از والدین به فرزندان، تقابل جادوی سفید و سیاه و پیروزی کابالیستها را به خوبی نشان میدهد. کابالیستها معتقدند که خدا انسان را آفریده و به حال خود رها ساخته، آنها خدا را بازنشسته می دانند.
یهودیان معتقدند که درآخرالزمان فقط یهودیانی که تورات خوانده اند و همه کسانی که به یهودیان خدمت کرده اند به بهشت می روند.،معاد مادی را باور دارند و در جنگ آخرالزمان خود را سپاهیان خدا و شرقی ها بخصوص مسلمانان را ستون فقرات ارتش شیطان می دانند و بر این باورند که در این جنگ سرزمین موعود را از دست مسلمانان نجات خواهند داد. این مفاهیم در فیلم ها و مستنداتی همچون اُمگا کد، پایان روزگار، آرماگدون، پسر جهنمی، ارباب حلقه ها، هری پاتر، 300 و پیشگویی های نسترداموس درباره سال 2012 به تصویر کشیده شده است.
در فیلم قلمرو بهشت کارگردان به جنگ افروزی شوالیه های معبد برای تحریک مسیحیان به جنگ به مسلمانان و مخالفت همه مردم حتی پادشاه و همچنین کشتن جمعی از مسلمانان برای تحریک صلاح الدین به جنگ اشاره کرده است.
در جریان جنگهای صلیبی میتوان به جیمز اول که جنایات زیادی را بر ضد مسلمانان رواداشت به همراه دوست نزدیکش تودروس ابولافی،رئیس یهودیان اسپانیا، اشاره کرد. مشاور درباره جیمز اول، تهمانیدس، کسی است که در پیدایش و اشاعه کابالا نقش تعیین کننده ای داشته است.
در قسمت بعدی به گسترش کابالای مسیحی در اروپای مسیحی میپردازیم.

دانلود فیلم قسمت نهم (پارت اول) حجم 29.12 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود فیلم قسمت نهم (پارت دوم) حجم 67.04 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

   دانلود قسمت نهم مستند فرقه های سری، حجم 176MB با کیفیت بالا: Direct Link

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * Uptobox * Turbobit * MediaFire * Hipfile

 


دانلود  قسمت دهم:
کابالا (بخش سوم)

 

قرن 16 در اروپای مسیحی با گسترش بی سابقه  کابالا همراه بود. در این زمان آثار کابالایی از جمله زُهَر ترجمه شدند و با ایجاد مکتب جدیدی اصول قبالا وارد مسیحیت شد و مسیحیان را در راستای منافع کابالیست ها قرار داد.به گفته معز هاس،استاد فلسفه یهود، اعتقاد مسیحیان به وجود نوعی یهودیت پاک در زمان مسیح سنگبنای کابالای مسیحی است.


اسحاق لوریا یکی از رهبران کابالاییست که اندیشه های او در کنار کتاب زهر یکی از دو منبع فکری کابالا به شمار می رود. او معتقد بود که درک گذشته افراد، میتواند راهگشای مسائل کنونی باشد.. لوریا معتقد بود که اولین کار خدا خلقت نبوده، بلکه عقب نشینی و ایجاد یک خلاء و ایجاد فضای مناسبی برای خلقت بوده است. کابالیستها خدا را نیازمند، دارای جسمی شبیه جسم انسان، دارای جنسیت مذکر و مونث میدانند و معتقدند که انسان می تواند بر فعالیت های خدا تاثیرگذاشته و دو نیمه مذکر و مونث اورا باهم پیوند زند. رمزی که در برابری ارزش عددی یهوه و آدم در زبان عبری نفهته است باعث شده که خدا را همان آدم کدمون یا انسان نخستین بدانند. در کتاب زهر داستان اخراج آدم و حوا از بهشت اینگونه است: خدا توسط آدم از بهشت اخراج شد و ما هنوز در بهشت هستیم اما آن را درک نکرده این . این ایده درست نقطه مقابل دیدگاه مذاهب دیگر که خدا را قادر و بی نیاز می دانند، قرار دارد. مهمترین مشخصه کابالا این است که شر را دارای وجود میدانند و برای آن قدرتی مستقل از خدا قائلند، درست بر خلاف ادیان ابراهیمی که شر را عدم وجود خیر میدانند.


درطول تاریخ یهود افراد زیادی ادعا کردند که منجی موعود هستند که از آنها میتوان به شبتای زوی که تحت تاثیر القائات ناتان غزه ای و پس از آن "نمود" درهند، "علی محمدباب" در ایران و "یاکوب فرانک" در شرق اروپا نام برد. شبتای به دلیل نقض آشکار دستورات تورات از جامعه یهود طرد شد و به اورشلیم پناه برد. او خود را منجی موعود و  راه نجات خود را مسلمان شدن ظاهری میدانست. پیروان او نیز مسلمان شدند و فرقه ای از یهودیان مخفی به نام "دیمه" به معنای برگشته و جدیدالاسلام را بنیان نهادند.در پس این ماجرا یهودیان ارتدوکس کابالا را نکته اصلی انحراف یهود قلمداد کردند. فرانک نیز فرقه ای را بنیان نهاد که به فرانکیسم شهرت داشت . آئین او بر پرستش 3 خدا استوار بود" خدای خوب، برادرِ بزرگ و زن باکره.هردو آنها به دلیل انحرافات افراطی جنسی ، ترویج هرزه گی های جنسی، نارضایتی های مردم تبعید شدند.


فرانکیست ها رابطه نزدیکی با دونمه های عثمانی، فرقه ایلومیناتی و فراماسونری قرن 18 داشتند که فعالیتهای مخربی علیه اسلام، مسیحیت کاتولیک انجام دادند و در ترویج ماده گرایی و مناسک جنسی نامشروع در اروپا نقش بسزایی داشتند.
در قسمت بعد به تاثیرِ فرقه ی کابالا برشکل گیریِ فرقه های سریِ امروزیِ هَمچون فراماسونری و شیطان گرایی خواهیم پرداخت.

دانلود فیلم قسمت دهم (پارت اول) حجم 55.50 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود فیلم قسمت دهم (پارت دوم) حجم 54.39 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

  دانلود قسمت دهم مستند فرقه های سری، حجم 198MB با کیفیت بالا: Direct Link

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * Uptobox * Turbobit * MediaFire * Hipfile

 


دانلود  قسمت یازدهم:
کابالا (بخش چهارم)

 

کابالا بر شکل گیری فرقه های سری زیادی از جمله فراماسونری تاثیر گذار بوده است که بخش مهمی از این فرقه سازیها توسط خاندان یهودی لاوی صورت پذیرفته است. تودرس ابولافی اولین فرد سرشناس در این تاریخچه است که اورا از خاندان سلطنتی می دانند . این خاندان در جنگ های صلیبی علیه مسلمانان و گسترش کابالا نقش آفرینی کردند. ناتان غزه ای که نظریه پرداز شابتای زوی محسوب میشد نیز از اعضای این خاندانِ لاوی بود.مکتب جدید الاسلام شابتای زوی و او را "ارتداد رازگونه" می خوانند چون مسلمان شدن شابتای را یک ماموریت مسیحایی می دانستند.


علاوه بر ناتان آنتوان زندور لوی از دیگر شخصیت های معروف خاندان لاوی است که رهبر فرقه شیطان گرایی معاصر است که این فرقه شباهتهای زیادی با مراسمات مبتذل فرانک دارد. آلیستر کرالی قبل از آنتوان لاوی نظریات اصلی جریان شیطان گرایی را مطرح کرده بود. از کتابهای او میتوان به 777 اشاره کرد، او کتابها و مقالات زیادی درباره عرفان کابالا و آیین های جادویی و شیطانی نوشته است. او در کتاب اعترافات کرالی از دانش کابالایی خود و داشتن لیاقت کسب مقام بالایی در فراماسونری سخن می گوید.قبل از کرالی، کاترین دومدیچی ملکه فرانسه و دختر لورنزو جادوگر بزرگ فرانسوی در قرن16 انجمن مخفی شیطان پرستی را بنیان نهاد. او نقش انکارناپذیری در جنگهای مذهبی و کشتار سن بارتلمی دارد. او نوسترآداموس را به عنوان مشاور و پزشک پادشاه در دربار فرانسه استخدام کرد. نوستراداموس با مصرف گیاهان توهم زا و رفتن به حالت نئشگی با بیان جملات مبهم و غالبا استعاری غیب گوی میکرد.


فیلیپ برگ مهمترین رئیس انجمن قبالای امریکا و اسرائیل دفتر فرقه خود را در اورشلیم گشود.هم اکنون دفتر مرکزی او در نزدیکی هالیوود قرار دارد. او با جذب ستارگان هالیوود و مشاهیر هنر غرب و فروش آب کابالا، چشم شیطان و زهر به قیمتی گزاف به ثروت و قدرت دست یافت. دو پسرش تلاش نمودند تا مفهوم جدیدی از کابالا برخلاف کابالای قدیم به مردم عرضه کنند.


برای آَشنایی بیشتر با بخشی از نمادها و نشانه های کابالا که در بسیاری از فیلمها و انیمیشنها استفاده میشوند می توان به هیولای آخرالزمان، جهان سیاهی که نماد قدرت و وجود شر است، بستن نخ قرمز به مچ دست برای دور کردن شیاطین، شیر و تاج و قلعه که به مثابه تسلط و حاکمیت یهود است، استخوان و جمجمه، ادادی همچون 7 و 10 و 666 و 888 اشاره کرد.


فرقه فیلمی است که شباهتهای زیادی بین ماجرای فیلم با فرقه کابالا وجود دارد. برای مثال در ابتدای این فیلم از شخصی بنام چارلز لیوایلنت که در خیابانهای اورشلیم سرگردان شده، به غاری پناه برده و به مکتوب کردن مکاشفات خود مشغول می شود اشاره شده است که درست با ماجرای خاخام شیمون بای یوهای همخوانی دارد. همچنین ایجاد فرقه ای که آمیخته ای عقاید یهودیت و مسیحیت و اسلام را دربردارد توسط چارلز، وقوع جنگ خیر و شر و صحبت از نظم نوین جهانی توسط رهبر این فرقه  که با مشخصه کابالا هماهنگی دارد نیز میتوان به این موضوع پی برد. در برنامه‌هاي بعد، درباره‌ی فراماسونري و نظمِ نوينِ جهاني، بيشتر صحبت خواهيم كرد.

دانلود فیلم قسمت یازدهم (پارت اول) حجم 64 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود فیلم قسمت یازدهم (پارت دوم) حجم 67 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود قسمت یازدهم مستند فرقه های سری، حجم 170MB با کیفیت بالا: Direct Link

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * Uptobox * Turbobit * MediaFire * Hipfile

 


دانلود  قسمت دوازدهم:
تاریخچه فراماسونری (بخش اول)

 

شاید امروزه کمتر کسی از فراماسونری اطلاعی نداشته باشد. فراماسونری سازمانی زیرزمینی است که در طی 300سال گذشته در همه نقاط جهان فعالیتهایی داشته و موفق به جذب چهره های معروف و نخبه، و همچنین تنی چند از هنرپیشگان هالیوود از جمله کلارک گیبل و اولیور هاردی شده است . امروزه 6میلیون نفر فراماسون در سرتاسر دنیا هستند. با اینکه فراماسونری یک سازمان مخفی  شناخته شده اما فراماسونها آنرا یک سازمان خصوصی میدانند، با این حال در قرن 21 این انجمن بصورت عمومی و رسمی با مجموعه ای از رازها درآمده است.

ریشه کلمه فراماسونری از واژه freestone mason به معنای "بنای آزاد" گرفته شده است. فراماسونها حضرت سلیمان را نخستین استاد فراماسونری میدانند. برخی بر این باورند که نام این گروه از معماران معبد سلیمان یعنی دیوها و اجنه آمده است و چون پس از مرگ سلیمان آزاد شدند به آنها بنای آزاد می گویند.

از جوامع تاثیرگذار بر فراماسونها فیثاغورثی ها را میتوان نام برد که آنها هم همانند یک جامعه سری گرد هم می آمدند. نظریات فیثاغورث تاثیر عمیقی بر افکار ماسونی داشت.

در قرن 11 پس از سقوط امپراطوری روم در اطراف کلیساها شهرهایی ایجاد شد، ساکنان این شهرها برای خود اتحادیه هایی برپا کردند که اتحادیه معماران یا ماسونها یکی از آنها بود. افراد این اتحادیه شاگردانی انتخاب و در محل هایی به نام "لژ" به آنها آموزش می دادند. آنها برای خود درجاتی همچون شاگرد بنا و استاد بنا و استاد بزرگ  داشتند. آنها به دلیل تخصصشان  مشغول به ساخت کلیساها شدند و با استفاده از شرایط موجود توانستند برخی از نمادهای مورد نظرشان را در معماری کلیساها بگنجانند ،برای مثال در کلیسای وزبرگ ستونهایی مشابه ستونهای یاکین ساخته شده است.

پس از انقلاب صنعتی در قرون وسطی و کاهش قدرت کلیسای کاتولیک قدرت ماسونها نیز کم شده اما فراماسونری و لژهای آنها باقی ماند. از قرن 17 این لژها محلی برای بحث های اعتقادی، سیاسی، هنری، ادبی و اجتماعی شد.

درروایتی دیگر فراماسونها بازماندگان شوالیه های هیکل هستند که به جای مسیحیت اعتقادات دیگری را پذیرفتند و فراماسونری ادامه شهسواران معبد است. این تغییر در اعتقاداتشان بر اساس حفاری های آنها در معبد سلیمان و پی بردن به دست نوشته های اسرارامیر اتفاق افتاد که پس از آن هم توسط پاپ تکفیر شدند و برای یافتن مکان امنی در سرتاسر اروپا پراکنده شدند و از آن پس سازمان آنها به شبکه ای زیرزمینی تبدیل شد. علی رغم وجود این مستندات دکتر آلبرت مکی فراماسون عالی رتبه امریکایی بر این عقیده است که دست و پا کردن پیشینه ای تاریخی تا قبل از سال 1717 برای فراماسونری چیزی جز توهم نیست.

پس از عهد رنسانس درست وقتی که زندگی سیاسی و علمی مردم رشد یافته بود ماسونها توانستند با جذب دانشمندان و بهره گیری از اندیشه آنها به اقدامات مهمی دست یابند تا جایی که تاثیر قابل توجهی بر سیاست گذاشتند. از مهمترین فیلسوفان یهودی عضو لژهای فراماسونری می توان به این افراد اشاره کرد: باروخ اسپینوزا ، دیوید ریکاردو، دیوید امیل دورکهایم، لوی برول، هنری برگسون، هربرت مارکوزه و ریمون آرون .

دانلود فیلم قسمت دوازدهم (پارت اول) حجم 65 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود فیلم قسمت دوازدهم (پارت دوم) حجم 70 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

 دانلود قسمت دوازدهم مستند فرقه های سری، حجم 174MB با کیفیت بالا: Direct Link

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * Uptobox * Turbobit * MediaFire * Hipfile

 


دانلود  قسمت سیزدهم:
تاریخچه فراماسونری (بخش دوم)

 

در 24 ژوئن سال 1717 که مقارن با روز مقدس یحیای تعمید دهنده بود،عضوگیری جدید فراماسونری توسط ژان دسالیه آغاز و اتحادیه بزرگ لژ انگستان ایجاد شد. فراماسون ها نقش بزرگی در انقلاب امریکا علیه استعمارانگلیس وانقلاب کبیر فرانسه داشتند.


درجه بندی در فراماسونری:
در طبقه بندی فراماسونری 3 درجه؛ شاگرد، دنباله روی هنر و ماسون استاد وجود دارد که شعبه آبی بخشی است که هر 3 درجه را دربر میگیرد. نظام ماسونی اسکاتلند شامل 33رتبه است که رتبه 33 بالاترین درجه فراماسونری است. در مورد ریشه عدد 33 میتوان به این موارد اشاره کرد:33 پله در معبد سلیمان، جایگاه رفیع 33 در زمان فیثاغورث، اختصاص دادن 33 به نقطه جوش آب توسط نیوتون، به صلیب کشیده شدن حضرت عیسی در سن 33 سالگی. این عدد را میتوان در دلار و مهر منقوش به ققنوس 2سر هم دید.


ماسونها برای یافتن اعضای جدید به بررسی اوصاف عمومی و ویژگی هایی همچون ایده آلیست بودن، حسن شهرت و برخورداری از امکانات مالی وی می پردازند. ماسونها در ارتقاء درجه باید سوگند بخورند که سوگند ورود به این فرقه و اخذ درجه شاگردی مهمترین سوگند است. کاندیدا برای مدتی در اتاقی نیمه تاریک به نام زاویه تفکر تنها می ماند و سپس در نقش هیرام، استاد سازنده معبد سلیمان که توسط 3سرکارگر خود زخمی شده و میمیرد، توسط 3 وسیله ضربه می خورد و مرگ برایش شبیه سازی میشود. این مراسم براساس آداب باستانی مصری و در ارتباط با مرگ و احیا شدن اوزیریس است . نامزد تا سرحد مرگ قسم میخورد که از هرچه در این اتاق بر وی گذشت سخنی نمیگوید. هیرام ابیف اسطوره رازداری در این فرقه است. مراسم آماده سازی نامزد با آویختن طنابی بر گردنش که مظهر ارتباط وی با دنیای خارج است به پایان می رسد.


نباید فراموش کرد که مهمترین وظیفه اعضا نگاهبانی از اسرار سازمان است. استفن نایت به دلیل افشا نمودن درجه 33 گراندلژ امریکا به قتل رسید.ویلیام مورگان ماسون دیگریست که به دلیل شکستن قسم خود و تصمیم گرفتن برای نوشتن کتابی حاوی رازهای فراماسونری ربوده شد و دیگر هرگز دیده نشد. اهمیت رازداری را میتوان با سوگند درجه دهم بخش اسکاتلندی فراماسونری نیز دریافت، بخشی از این سوگند به این شرح است: و درصورت شکسته شدن تعهدات خود من رضایت می دهم که بدنم بصورت عمودی باز شده و به مدت 8ساعت در هوای باز بماند... . آشکار سازی اسرار هر درجه برای درجات پایین تر هم ناممکن است.


فراماسونری علاوه بر یک سازمان دارای تشکیلات پیچیده و حاوی اسرار محرمانه فراوانی است. ماسونها برای فعالیت ظاهری در جامعه نیز کار تشکیلاتی آشکاری دارند. انجمن های فرهنگی و ادبی محمل فعالیت آشکار آنهاست.
از ویژگی های دیگر لژهای ماسونی می توان به این موارد نیز اشاره کرد: اعتقاد به جدایی دین از سیاست، نخبه گرایی و عوام گریزی ، جذب چهره های شاخص و تاثیرگذار، تعهد جدی به تشکیلات ماسونی و تبعیت محض از فرامین آن.

دانلود فیلم قسمت سیزدهم (پارت اول) حجم 81 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود فیلم قسمت سیزدهم (پارت دوم) حجم 61 MB

 Direct Link 1

 Direct Link 2

SolidFiles

PutLocker

RapidShare

HotFile

4Shared

HipFile

دانلود قسمت سیزدهم مستند فرقه های سری، حجم 184MB با کیفیت بالا: Direct Link

لینک کمکی: Rapidshare * Hotfile * Bitshare * Bayfiles * Uptobox * Turbobit * MediaFire * Hipfile

 


تصاویر پشت صحنه:

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_00010.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_img_9438.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_0054.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_0088.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_0097.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_0105.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_0116.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_0363.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_0369.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_0625.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_9937.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/pic/poshtesahne/phoca_thumb_l_sam_9967.jpg

 


پوسترها:

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/poster/phoca_thumb_l_ferhe%20roo%20finaly%202.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/poster/phoca_thumb_l_ferghe%206.4.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/poster/phoca_thumb_l_frghsr.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/poster/phoca_thumb_l_meshki%202roo%20eng.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/poster/phoca_thumb_l_psd%20poster%20eng.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/poster/phoca_thumb_l_psd%20poster.jpg

https://rozup.ir/up/navid-313/mostanad/fereqehaye_serri/poster/920513-004.jpg


منبع:  antisatanism.ir


التماس دعا

برچسب ها مستند،فرقه،سری،تهیه کننده،اسماعیل حاج حیدری،سفارش،معاونت سیما،13 قسمت،مستند بررسی،تحلیل فرقه های سری،فرقه های سری،فرقه های ظاله،فرقه ها،فرقه های نو ظهور،عرفان،عرفان های نو ظهور،اسلام،شیعه،ماسون،شیطان،شیاطین،جنگ،مستند،شبکه مستند،مستند دینی،مستند فرقه ها،مستند ماسون،مستند فراماسونری،فراماسونری،ماسونر،دانلود،فیلم،دانلود فیلم،دانلود مستند،دانلود مستند فرقه های سری،فرقه های سری،سر،ferqe،ferghehaye serri،ferghe،صلیب،کبالا،مستند کابالا،شوالیه،شوالیه های معبد،معبد،معابد،معبد سلیمان،جن،اجنه،صهیونیست،صهیونیزم،مستندات،حاج حیدری،اسماعیل،بررسی فرقه،ferqehaye seri،دانلود مستند با لینک مستقیم،دانلود با لینک مستقیم،آپلود،دانلود به صورت مستقیم،یهود،یهودی،یهودیت،مسیح،عیسی مسیح،شیطان پرستی،شیطان پرست،ضد فراماسونری،ضد شیطان،antisatanism،برنامه مستند،سپیده قناتی،مسعود سخاوت دوست،پخش مستند،پروتستانتيسم، پيوريتانيسم،علائم فراماسونری،پشت پرده مستند فرقه های سری،عکس،عکسهای فرقه های سری،تصاویر،تصاویر فرقه های سری،انواع فرقه،خاستگاه فرقه های سری در دوران باستان،از مصر باستان تا فراماسونری،باستان،دوران باستان،معبد حضرت سلیمان،شوالیه های مالت،شوالیه های معبد،اورشلیم،مسیحیان،قبالا،کابالا،kabala،عرفان یهودی،فیلمهای پی،جادوگری و سحر،تئودوریناخ، مورخ یهودی،کابالیست،فرقه ایلومیناتی،مناسک جنسی،مناسک جنسی نامشروع،شیطان گرایی،دانلود قسمت دهم مستند فرقه های سری،دانلود قسمت های مستند فرقه های سری،666،777،888،استخوان و جمجمه،تاریخچه فراماسونری،freestone mason،بنای آزاد،امپراطوری روم،باروخ اسپینوزا ، دیوید ریکاردو، دیوید امیل دورکهایم، لوی برول، هنری برگسون، هربرت مارکوزه،ریمون آرون،تشکیلات ماسونی،پوسترهای مستند فرقه های سری،معماران،کلیسا، ,
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
نظرسنجی
نظر شما کاربران و دوستان عزیز درمورد این سایت چیه؟
شما بیشتر به چه مطالبی علاقه دارید؟انجمن سایت
آمار سایت
 • کل مطالب : 561
 • کل نظرات : 185
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 37
 • آی پی امروز : 43
 • آی پی دیروز : 19
 • بازدید امروز : 118
 • باردید دیروز : 21
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 410
 • بازدید ماه : 1,389
 • بازدید سال : 1,389
 • بازدید کلی : 465,553
 • کدهای اختصاصی
  اوقات شرعی
  ابزار هدایت به بالای صفحه
  کانال ما در آپارات
  کانال ما در آپارات

  بنر و لوگوهای دوستان
  ریز نوشت

  امیرالمومنین علی(ع) خطاب به مالک:

  وَلاَ تَعْقِدْ عَقْداً تَجُوزُ فِيهِ الْعِلَلُ  با دشمن پیمانی مبند که قابل تفسیر باشد.

  [نامه 53 تهج البلاغه]

  روز نوشت

  آقای روحانی عزیز!

  حالا که به خوبی و خوشی توافق انجام شد؛

  ما منتظر دلار 1200 تومانی،

  مرغ 1700 تومانی،

  پراید 5 میلیونی،

  وام های بانکی زودبازده،

  سکه طلای 400 هزار تومانی،

  یارانه ی 250 هزار تومانی،

  ثبات در بازار،

  رونق در کسب و کار،

  کاهش نرخ بیکاری،

  کاهش تورم،

  چرخیدن چرخ کارخانه های،

  چرخیدن سانتریفیوژها،

  چرخیدن چرخ زندگی مردم

  و تمامی وعده های 100 روزه ای که عدم اجرای آن را به مذاکرات گره زدید، هستیم!

  ریز نوشت 2

  حجت الاسلام اکبر هاشمی رفسنجانی:
  ناگفته‌هایی از امام(ره) دارم که فعلا هم نخواهد گفت.


  حضرت روح الله:
  اكنون كه من حاضرم، بعض نسبت‌های بی‌واقعیت به من داده می‌شود و ممكن است پس از من در حجم آن افزوده شود؛ لهذا عرض می‌كنم آنچه به من نسبت داده شده یا می‌شود، مورد تصدیق نیست مگر آن‌ كه صدای من یا خط و امضای من باشد، با تصدیق كارشناسان؛ یا در سیمای جمهوری اسلامی چیزی گفته باشم.


  خرمشهر را خدا آزاد کرد؛

  نه کدخدا..

  خط امام..

  شما در صدد اين نباشيد كه منحرفين را راضى كنيد، در صدد اين باشيد كه منحرفين را اصلاح كنيد. منحرفين را بخواهيد راضى كنيد، شما را مى‌كشند به انحراف!
  [حضرت روح الله]

  کسی تصور نکند که ما راه سازش با جهانخواران را نمی دانیم؛ ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند.

  اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند،
  گر سرمان را بالای دار ببرند،
  اگر زنده زنده در شعله های آتشمان بسوزانند،
  اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت ببرند،

  هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نمی کنیم..
  [حضرت روح الله]

  شعرهای منتخب

  گرفته است سیاهی زمانه را در بر

  چنان شده ست که شیطان، نمی‌کند باور


  دوباره قصه‌ی تاریخ می‌شود تکرار

  دوباره قصه‌ی احزاب، باز هم خیبر

  ادامه...